مقدمه :

نیاز یه اطلاع رسانی ، از دیرباز یکی از مهمترین دغده های ذهنی انسان بوده است، اطلاع رسانی درباره هر آنچه لازم است دیگران از وجود یا وقوع آن مطلع باشند.
بشر نیز در طی سالیان متمادی تلاش بسیاری برای رفع این نیاز انجام داده است و روش های مختلفی را آزموده است . امروز نیز با گسترش دنیا اینترنت و وب ، قیمت تمام شده پایین، سرعت بالا ، دسترسی از هر نقطه و باده بالا باعث شده ، اطلاع رسانی در این دنیا ( دنیای مجازی) هر روز بیش از پیش مورد توجه افراد و صاحبان مشاغل و کسب و کار ها قرار گیرد.

طراحی وب سایت در راهکار گستران

طراحی وب سایت

مسلما یکی از اساسی ترین نیاز ها جهت اطلاع رسانی ، آگاه سازی ، بازاریابی و برند سازی وتجارت الکترونیک، طراحی ، اجرا و بروز رسانی یک وب سایت استاندارد، زیبا و در عین حال کاربردی است .

شرکت راهکار گستران نیز ، با توجه به تجربه هایی که قبلا گردآوری کرده است ، شما را در رسیدن به این هدف یاری خواهد کرد.

 

چرا راه اندازی ، تکمیل و مدیریت وب سایت خود را به راهکار گستران بسپاریم؟!

 


ضمانت باز گشت وجه

از اینکه خدمات ما بر اساس نیاز شما و پاسخگوی خواسته های شما خواهد بود ، اطمینان داریم، با این حال ، برای آسودگی خاطر شما، ضمانت میکنیم ، اگر تا ۷ روز کاری از خدمات ارائه شده راضی نبودید، وجوه پرداختی شما را با لبخند عودت خواهیم داد.


پشتیبانی رایگان

پشتیبانی در طراحی وب سایت ، نیازیست که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نیست، با خیالی آسوده طراحی وب سایت خود را به راهکار گستران بسپارید، چون از شش ماه تا یک سال خدمات پشتیبانی فنی را رایگان دریافت  خواهید کرد.

پشتیبانی 7/24

با روش های مختلف ارتباطی حتی خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل پشتیبان خدمات ارائه شده خواهیم بود تا همیشه شاهد سطح مطلوبی از خدمات باشید!


ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

وب سایت باید کاربردی ، منطبق بر نیاز کارفرما و بنحوی طراحی شود که کارفرما بتواند بر حسب بازار خود از وب سایت بهره بردای کند ، ما متقعدیم وب سایت یک کالای لوکس نیست، بلکه امروزه نیاز اساسی هر کسب و کار ، سازمان گروه و حتی فردیست که نیازمند اطلاع رسانی و آگاه سازی دیگران است، قبل از شروع هر کاری ، نیازهای شما را بررسی و تحیلیل میکنیم!


مشاوره رایگان طراحی وب سایت

یک وب سایت خوب و استاندارد با ارائه آموزش ها و مشاوره های مناسب جهت مدیریت به کارفرما تبدیل به یک محصول کاربردی خواهد بود و اگر شما نتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید و این شعبه آنلاین را بروز رسانی کنید ، مسلما هزینه هایی صرف شده ، نابود خواهد شد .


 

راهکار گستران چگونه وب سایت طراحی میکند؟!

 • نیاز سنجی

نیاز سنجی برای طراحی وب سایت

مسلما مهمترین بخش یک وب سایت ، از دیدگاه تیم دپارتمان طراحی وب راهکار گستران نیاز سنجی است . یعنی اینکه با کمک کارفرمای پروژه برررسی کنیم:

 1. آیا شرکت/سازمان/ گروه و مجموعه شما آمادگی ورود به دنیای وب را داراست؟!
 2. دقیقا چه کاربردی  از وب سایت مورد نظر مجموعه شماست و آیا این نوع دیدگاه بازده مناسب را برای شما بهمراه خواهد داشت؟!
 3. وب سایت در نوع بازار شما چه کاربردی در ایران و جهان دارد و چه نوع طراحی و سیستم می تواند نیاز های شما را پوشش دهد؟!
 4. رقبای شما چه کسانی هستند و  نقاط ضعف و قوت آنها در چیست؟!
 5. چه سطح از خدمات طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک ، پاسخ گوی نیاز های شماست؟!

 

 • تحلیل و آماده سازی طرح اولیه

تحلیل نیازهای یک وب سایت

پس از اینکه اطلاعات شما را برسی کردیم و نیازهای شما را مورد برسی قرار دادیم، تیم مشاوره و متخصصان راهکار گستران نیاز های شما را برسی میکنند، تحلیل میکننده و ایده اولیه جهت ارائه به شما و دریافت نظرات کارفرما آماده میشود و با بررسی های دو جانبه ، و تصویب طرح نهایی پس از اعمال تغییرات احتمالی وارد فاز بعدی میشویم!

 • طراحی گرافیکی و رابط کاربری

طراحی گرافیکی وب سایت

چشم به عنوان اصلی ترین حس ارتباطی در دنیای مجازی و وب است ، درست همانند محیط های فیزیکی ولی با این فرق عمده که در این دنیا ، فقط چشم و گوش هستند که ارتباط میسازند.
متخصصان راهکار گستران نیز با آگاهی از این مهم و با تکیه بر تجارت کذشته ، همراه سعی مکنند که در نظر گرفتن مواردی چون : روانشناسی رنگ ها، طراحی و انتخاب رنگ بر اساس بازار هدف ، سهولت دسترسی به آیتم های مختلف در میان اقشار مختلف بازدید کننده بدون ایجاد حالت یکنواختی و در عین حال دوری از ایجاد پیچیدگی ، طرح گرافیکی پوسته اصلی و رابط کاربری وب سایت را آماده کنند که پس از تایید و تغییرات احتمالی طرح گرافیکی آماده برنامه نویسی و پیاده سازی خواهد شد.

 • برنامه نویسی و پیاده سازی

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

طراحی استاندارد و بر اساس اصول و قوانین مرسوم در دنیا ، به نحوی که هم موتورهای جست جو گر بتوانند محتوای وب سایت شما را بهتر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، هم اینکه کاربران شما بدون مشکل و نقصی بتوانند از وب سایت شما ، بر اساس اهداف شما بازدید و استفاده کنند و هم اینکه مدیریت وب سایت برای کارفرما و کارکنانی که اصلا آشنایی با برنامه نویسی وب ندارد و باید بگونه ای پیاده سازی شود که بدون درگیری با کدها و نیاز به دانش تخصصی ، یک فرد با سطح معمولی آشنایی با دانش استفاده از رایانه یا مهارت های ICDL بتواند بخوبی وب سایت را مدیریت کند بخش مهمی از طراحی وب سایت شماست، که همواره با نهایت دقت در اجرای آنها خواهیم کوشید.

 • تولید محتوا و تکمیل آیتم های مختلف وب سایت و سئو اولیه

تولید محتوا برای وب سایت

تکمیل بخش های مرسوم تمامی وب سایت و بارگذاری و ایجاد بخش های مورد نیاز وب سایت شما و در کل تکمیل محتوا اولیه در وب سایت شما را به عهده میگریم ، چون در اولین روز آغاز به کار وب سایت نیز این بخش ها باید در دسترس باشند . همچنین ایجاد بستر بهینه سازی برای موتورهای جستجو گر (SEO ( Search Engine optimization نیز در راه اندازی اولیه اجرا میشود، اینکار باعث خواهد شد که آینده نیز ، محتوا وب سایت شما ، در صورت اینکه درست استاندارد (توسط متخصصان ما – یا شما ) تهیه شود ، توسط موتورهای جستجو گر بخوبی ثبت و نمایش داده شود.

 • آغاز به کار وب سایت و شروع فرآیند های پشتیبانی و وبروز رسانی و ادامه همکاری هـا

وب سایت و آغاز تجارت

پس از انجام و تکمیل تمامی مراحل فوق، وب سایت شما آماده شده و آماده شده است ، از این پس تیم راهکار گستران جهت میدریت و بروز رسانی وب سایت شما :

 1.  آموزش های لازم را جهت بهره برداری از سیستم را به رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد
 2. شش ماه الی یک سال پشتیبانی خدمات ارائه شده به شما خواهد بود
 3. همواره در طول مدت همکاری مشاوره های لازم را جهت مدیریت و بهره برداری از وب سایت و تجارت الکترونیکی با وب سایت در اختیار شما قرار خواهد داد.
 4. بروز رسانی های فنی مورد نیاز سیستم و بستر اجرای این بروزرسانی ها را فراهم خواهد کرد تا همواره وب سایت شما بروز باشد!

 

 

اگر به مشاوره، آموزش  و خدمات طراحی وب سایت نیاز دارید   با ما تماس بگیرید!  

 

 

 مطالب آموزشی و مقالات راهکار گستران را در کانال تلگرام مـا نیز دنبال کنید!