دی ۵, ۱۳۹۴

خدمات هاستینگ و ثبت دامنه

خدمات هاستینگ و ثبت دامنه

یکی از اصلی ترین نیاز های هر کسب و کار اینترنتی درست و اصولی طراحی وب سایت و فروشگاه آنلاین برای ارائه و فروش محصولات یا معرفی خدمات است، مسلما طراحی و اجرا یک وب سایت نیز نیازمند استفاده از خدمات خدمات هاست  و دامنه اینترنتی مناسب است .

 

هاست (هاستینگ) چیست؟!

خدمات هاستینگ یا میزبانی وب ، فضایی در روی سرور ( خدمات دهنده ) است که امکان ذخیره اطلاعات وب سایت شما و نمایش آن برای بازدید کنندگان شما را فراهم می کند.

در واقع خرید هاست ، اولین گام جهت راه اندازی یک وب سایت اینترنتی است .

 

دامنه ( دومین) چیست؟!

با مثالی ساده به معرفی این سرویس در انترنت می پردازیم :

فرض کنید ، سرورهای میزبانی مانند مجتمع های آپارتمانی و یا ساختمان های در سطح شهر هستند، فضایی که شما در آنجا استقرار دارید، برای دسترسی به هر کدام از این فضاها شما نیازمند آدرسی هستید!

این آدرس در اینترنت همان دامنه یا دومِین است . در واقع شما به جای اینکه به یک وب سایت از طریق آدرس IP که دنباله ای از اعداد کنار هم است ، نام اینترنتی یا دامنه انترنتی عنوانی است که دسترسی مخاطبان به وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما آسانتر میکند ، برای مثال : www.RahkarGostaran,com آدرس اینترنتی مربوط به شرکت راهکار گستران می باشد.

 

چرا از خدمات میزبابی وب (هاست) راهکار گستران استفاده کنیم؟!

بک آپ هفتگی رایگان، بازگردانی رایگان بک آچ یکی از ویژگی های سرویس های میزبانی راهکار گستران ربرای آسودگی خیال شماست.

در صورتی که در طی یک هفته از دریافت سرویس ، از خدمات ارائه شده ” هـاست” راضی نبودید، بی قید و شرط و با لبخند ، وجه پرداختی شما را عودت می دهیم!


برای اینکه خیال شما از اینکه محتوای وب سایت شما همیشه امن و بدون مشکل خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل ، خواهید توانست از بک آپ ( پشتیبان های ) گرفته شده استفاده کنید، بصورت مرتب هر هفته بک آپ های منظمی از محتوای هاست شما تهیه میکنیم!


بر خلاف بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ ، که در صورت بورز مشکل برای وب سایت شما ، بک آپ شما را با هزینه بازگردانی می کنند، این کار در شرکت راهکار گستران ، کاملا بصورت رایگان انجام می پذیرد!

ویژگی اصلی هر هاست مناسبی ، آپ تایم (پایداری سرویس) است ، آپ تایم ، مشخص کننده درصد زمان هایی است که هاست فعال است و بنا به مشکلات مختلف ممکن قطع نمیشود، آپ تایم سرویس های هاست راهکار گستران ۹۹٫۳% می باشد.

تمامی سرویس های ما از کشورهای آلمان و آمریکا تهیه می شوند ، با این شما می توانید قیمت های ارائه شده خدمات ما را با سایر ارائه دهندگان مقایسه کنید، منتظر ثبت سفارش شما هستیم 🙂


جدول اطلاعات و قیمت خدمات هاستینگ راهکار گستران

اگر به مشاوره، آموزش  و خدمات هاستینگ راهکار گستران نیاز دارید   با ما تماس بگیرید!  

 

 

اگر به آموزش مشاوره و خدمات طراحی وب نیاز دارید

با ما تماس بگیرید سایت ایشلر
تاره های آتی و تجارت آرشیو
۵ روند مهم دنیای دیجیتال در سال ۲۰۱۶ اولین خودروی هوشمند علی بابا: OS’Car RX5 تجارت الکترونیک ایران ۲۵ سال عقب‌تر از آمریکاست پیش‌بینی ارتقای میان مدت تجارت الکترونیک در ایران
مقالات آموزشی آرشیو
درباره گوگل بیشتر بدانیم؟ انواع روش های بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی چرا و چگونه؟ انواع طراحی قالب وب سایت
اخبار و رویداد ها آرشیو
هدیه نوروزی ویژه راهکار گستران فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم مبارک باد افتتاح دفتر جدید شرکت راهکار گستران