با توجه به نفوذ بسیار بالای اینترنت در زندگی امروز و تعداد کاربرانش در دنیا و ایران، بدون شک بهره گیری از آن برای افزایش فروش، بهبود وضعیت کسب و کار، معرفی و جا انداختن برند (برندینگ)، کسب درآمد و کلاً تجارت، چیزی دور از ذهن و واقعیت نخواهد بود.

حضور غولهایی چون apple، samsung، LG، Sony، BMW، Mercedes-benz و بسیاری برندهای دیگر در اینترنت و بخش های فروشگاهی آنها، همگی مؤید این هستند که اینترنت و بازاریابی اینترنتی نیاز تجارت امروز است و البته رقم سرسام آور نقل و انتقالات آنلاین، که در سال ۲۰۱۳ حدود ۱ تریلیون دلار بوده است، از سوی دیگر انبوه افرادی که بدون تخصصی آکادمیک مشغول کسب درآمد از اینترنت هستند، آن هم بطور نامحدود و در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته، نوید دهنده ی فرصتهای برابر برای راه اندازی کسب و کار شخصی شماست. بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت، زمینه ساز پیشرفت کسب و کار و بهبود شرایط مالی شما هستند.

بازاریابی اینترنتی در یک نگاه

اهداف متعددی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد که قبل از شروع کار باید مشخص شود، مثلا بعضی ها می خواهند یک محصول را در فضای مجازی تبلیغ کرده و آن را به فروش برسانند و یا بعضی دیگر قصد معرفی خدمات خود را دارند که نوع بازاریابی آن ها با هم متفاوت است.

چرا بازاریابی اینترنتی خود را به شرکت راهکار گستران بسپاریم؟!

 


فروش اینترنتی محصولات

در طرح شراکت در فروش شرکت ما در طی یک شراکت ، مسئولیت فروش خدمات یا محصولات شما را برعهده میگیریم، تمامی نیازهای شما را برای یک فروش مناسب اینترنتی برآورده میکنیم، برای شما می فروشیم، سود ما از محل فروش تامین خواهد شد، سود شما، سود ماست!

پشتیبانی 7/24

با روش های مختلف ارتباطی حتی خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل پشتیبان خدمات ارائه شده خواهیم بود تا همیشه شاهد سطح مطلوبی از خدمات باشید!


ارائه خدمات بر اساس نیاز شما

وب سایت باید کاربردی ، منطبق بر نیاز کارفرما و بنحوی طراحی شود که کارفرما بتواند بر حسب بازار خود از وب سایت بهره بردای کند ، ما متقعدیم وب سایت یک کالای لوکس نیست، بلکه امروزه نیاز اساسی هر کسب و کار ، سازمان گروه و حتی فردیست که نیازمند اطلاع رسانی و آگاه سازی دیگران است، قبل از شروع هر کاری ، نیازهای شما را بررسی و تحیلیل میکنیم!


مشاوره رایگان طراحی وب سایت

یک وب سایت خوب و استاندارد با ارائه آموزش ها و مشاوره های مناسب جهت مدیریت به کارفرما تبدیل به یک محصول کاربردی خواهد بود و اگر شما نتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید و این شعبه آنلاین را بروز رسانی کنید ، مسلما هزینه هایی صرف شده ، نابود خواهد شد .


 

مشارکت در فروش آنلاین محصولات

امروزه فروش محصولات در فضای مجازی ، نه تنها یک مزیت محسوب میشود، بلکه برای شرکت هایی که به فکر فروش با هزینه پایین، بار مدیریتی کمتر و  در کل به صرفه تر هستند یک ضرورت است.

راهکار گستران نیز با درک این نیاز، خدمتی را تحت عنوان : بازاریابی آنلاین مشارکتی راه اندازی کرده است ، که در آن با عقد قرار داد، کلیه خدمات و نیازهای شما را از برنامه ریزی قبل از فروش تا فروش را بعهده میگیریم، و به نوعی بصورت شراکتی محصولات و خدمات را بفروش میرسانیم . از آنجایی که سود شرکت راهکار گستران ، واسبته به فروش شما خواهد بود،  طبیعیست که راهکار گستران، همواره در جهت افزایش فروش شما خواهد کوشید!

 

 

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه خدمات فروش آنلاین راهکار گستران نیاز دارید   با ما تماس بگیرید!  

 

 

 مطالب آموزشی و مقالات راهکار گستران را در کانال تلگرام مـا نیز دنبال کنید!